Rocznica urodzin naszych dzieci i tort

Właściwie w życiu każdych rodziców jedną z nader sporadycznych okazji w ciągu roku, wprost złączonych z ich dziećmi, bezspornie są ich urodziny. W szczególności ważne stają się te, gdy nasze dzieciuchy zaczynają zapraszać na rzeczoną okazję kolegów oraz koleżanki.

Na pewno w tym miejscu nie chodzi o to, iż opisywane urodziny są ważniejsze, niż wcześniej, lecz o to, że nie znamy upodobań poproszonych dzieci i absolutnie pojęcia czy są na cokolwiek uczulone, czy też ich rodzice czegoś im ot tak nie dają. Modelowo nie dają chipsów, czy też cukierków.

Zamawiając torty musimy też zwrócić uwagę, czy przypadkiem jakieś dziecko nie ma uczulenia na orzechy. Ambaras i to nader pilny wynika, gdy nasz maluch po prawdzie nader lubi tort orzechowy, a między dziećmi pojawi się ktoś który jest uczulony na wtrącone już orzechy. Nie kupimy wszak dwóch rodzajów tortów. Jeden tort z orzechami, a pozostały tort bez.

Wszyscy powinni szamać ten sam tort, stąd musimy wcześniej się dowiedzieć, czy któreś dziecko na cokolwiek jest uczulone, bądź co jest niesłychanie współcześnie prawdopodobne, czy przypadkiem jego rodzice czegoś mu nie podają do jedzenia.

Tym samym oczywiście, nade wszystko te pierwsze urodziny w gronie znajomych potomka są takie dla nas wybitnie ważne.

Comments are closed.