Czy należałoby troszczyć się o indeks?

Z jakiego powodu ludzie w każdym calu nie szanują roboty pozostałych? Ty przeznaczasz niezwykle sporo czasu żeby katalog stron był tak naprawdę zadbany. Nim zaaprobujesz stronę to weryfikujesz czy jest poprawna z regulaminem, jakiego nikt nie czyta. Równie poprawnie idzie taki regulamin zniszczyć.

Normalnie gdy wchodzisz i rozpoczynasz badać nowiutkie witryny, widzisz kretyńskie opisy, które pozostały pewnie wykształcone z automatu, regularnie bez sensu. Od samego czytania mózg rozpoczyna pękać. W takich naturalnie chwilach poczynasz faktycznie wybitnie poważnie się zastanawiać, po co mi rejestr witryn. Zdołasz wprowadzić opłaty. To bezsprzecznie wykluczy część problemów.

Przede wszystkim, jeśli będzie można dorzucić stronicę wówczas po opłaceniu. Problem w tym, iż straci się wiele witryn, jakie są potrzebne, wszak posiadacz nie będzie wydawał pieniędzy na pewny katalog.

Nie ogarniam, z jakiego powodu barany nie poważają naszej pracy, zwłaszcza, iż sporządzamy owo za darmo. Nie ściągamy opłat. Zamiast docenić, to całkowita olewka i wciskanie wszystkiego jak leci. Zazwyczaj kończy się to na bank stratą ich czasu i naszego. Całkiem bez sensu.

Comments are closed.